Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

Osobiście:
 

Od Wtorku do Piątku:
Gimnazjum nr 123,
ul. Strumykowa 21
w godz. 17:30 - 20:15

 

 Telefonicznie:

 

601 201 820

501 354 280

biuro@autokursy.waw.pl

 

  Przez Internet:

Pola oznaczone * są wymagane.

Administratorem danych osobowych jest OSK SKORPION Waldemar Czapliński, z siedzibą w Warszawie 03-473, przy ul. Brechta 12/83.
Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@autokursy.waw.pl, telefonicznie pod numerem +48 601 20 18 20 lub pisemnie na adres siedziby administratora.


Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy związanej z procesem szkolenia kandydatów na kierowców (art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych nr 2016/679). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest niezbędne do wykonywania usługi. Jeśli dane osobowe nie zostaną podane, usługa nie może być wykonana. Dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom – wyłącznie w sytuacji, gdy jest to związane z realizacją umowy.


Państwa dane będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawnych dotyczących prowadzenia Ośrodka Szkolenia Kierowców. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania lub prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez podany kontakt do Administratora.


Profil kandydata na kierowcę.

Chcąc uzyskać PKK należy wykonać następujące czynności:

  1. Uzyskać orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami określonej kategorii.
  2. Zdjęcie do prawo jazdy.
  3. Złożyć wniosek w wydziale komunikacji, lub Starostwie Powiatowym załączając powyższe dokumenty.

Badania lekarskie można wykonać u lekarza uprawnionego do badań kierowców Pana Jacka Pieńkowskiego,
Warszawa Bemowo ul. Dynarska 4/6 po uprzednim kontakcie telefonicznym nr 501 810 950, powołując się na ośrodek szkolenia kierowców Skorpion.
Posiadając niezbędny profil kolejne kroki kierujemy do Ośrodka Szkolenia Kierowców "Skorpion" i w ten oto sposób stajemy się uczestnikami szkolenia.