Dostępne kursy 8hours

Kurs prawa jazdy na samochód. Kategoria B.

Sprawdź, jak prowadzimy naukę jazdy dla kat. B.

Kurs prawa jazdy na motocykl. Kategoria A

Zobacz, szczegóły dot. nauki jazdy na motocyklu.

Kurs nauki jazdy automatem. Kategoria B.

Informacje dot. szkolenia autem z automatyczną skrzynią biegów.

Kurs prawa jazdy na motorower. Kategoria AM.

Uczymy na Romet 50, Honda CB125F, Skuter ZIPP (automat).

Kurs prawa jazdy - weekendowy.

Nie masz czasu w tygodniu? Zapraszamy na kurs weekendowy.

Jazdy doszkalające w Warszawie

Sprawdź, dlaczego specjalizujemy się w jazdach doszkalających.

W ramach każdego kursy zapewniamy:

 • Pojazdy identyczne jak na egzaminie,

 • znajomość tras egzaminacyjnych,

   

 • profesjonalne place manewrowe,

   

 • cierpliwi i doświadczeni instruktorzy,

   

 • materiały w cenie kursu,

   

 • zajęcia praktyczne również w soboty i niedziele.

Informacja dot. profilu kandydata na kierowcę.

Chcąc uzyskać PKK należy wykonać następujące czynności:

 • Uzyskać orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami określonej kategorii.
 • Zdjęcie do prawo jazdy.
 • Złożyć wniosek w wydziale komunikacji, lub Starostwie Powiatowym załączając powyższe dokumenty.

Badania lekarskie można wykonać u lekarza uprawnionego do badań kierowców Pana Jacka Pieńkowskiego, Warszawa Bemowo-Słoneczna szkoła Bemowo pok. 169 (I piętro)  ul. Zachodzącego Słońca 25, wjazdy od ul. Żołnierzy Wyklętych po uprzednim kontakcie telefonicznym nr 501 810 950, powołując się na ośrodek szkolenia kierowców Skorpion. Posiadając niezbędny profil kolejne kroki kierujemy do Ośrodka Szkolenia Kierowców "Skorpion" i w ten oto sposób stajemy się uczestnikami szkolenia.

Informacja dot. RODO

Administratorem danych osobowych jest OSK SKORPION Waldemar Czapliński, z siedzibą w Warszawie 03-473, przy ul. Brechta 12/83.
Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@autokursy.waw.pl, telefonicznie pod numerem +48 601 20 18 20 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy związanej z procesem szkolenia kandydatów na kierowców (art. 6 ust. 1 lit. a). Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych nr 2016/679). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest niezbędne do wykonywania usługi. Jeśli dane osobowe nie zostaną podane, usługa nie może być wykonana. Dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom – wyłącznie w sytuacji, gdy jest to związane z realizacją umowy.

Państwa dane będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawnych dotyczących prowadzenia Ośrodka Szkolenia Kierowców. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania lub prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez podany kontakt do Administratora.

Place manewrowe

Place manewrowe odpowiadają standardom określonym w rozporządzeniu Ministra Transportu. Wymiary pasów ruchu odpowiadają wymiarom z rozporządzenia w sprawie szkolenia i egzaminowania DZU z 2016r. Place manewrowe oświetlone, co pozwala na prowadzenie zajęć również po zmroku. Zlokalizowane są na terenie Żerania i Bródna oraz Marek utwardzone (kostka brukowa) położone w miejscu zapewniającym maksymalne bezpieczeństwo podczas szkolenia.

Instruktorzy

Instruktorzy w Ośrodku Szkolenia Kierowców, to absolwenci szkół samochodowych, szkół wyższych oraz techników. Niektórzy również to absolwenci szkół policyjnych, posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie. W ośrodku szkolenia instruktorkami są również panie, Oprócz zawodu, motoryzacja oraz nauka jazdy jest ich pasją. Większość posiada wszystkie kategorie prawa jazdy, jak również uprawnienia instruktorskie do szkolenia na wszystkie kategorie.
Biorąc powyższe pod uwagę zapewniamy państwu dające przyjemność i satysfakcję szkolenie, które w konsekwencji przynosi jak najbardziej pożądane efekty: pozytywny wynik egzaminu państwowego, a następnie samodzielne prowadzenie pojazdu.