Zapisy na kurs

Zapisz się na wybrany kurs prawa jazdy już teraz. Płatność zrealizujesz w dowolnym momencie w trakcie trwania kursu – jednorazowo, lub w ratach. Zapisy przyjmujemy drogą telefoniczną oraz online po przez wypełnienie widocznego poniżej formularza.

Zapisy online

Wybierz kurs:

5 + 8 =

Informacja dot. profilu kandydata na kierowcę.

Chcąc uzyskać PKK należy wykonać następujące czynności:

  • Uzyskać orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami określonej kategorii.
  • Zdjęcie do prawo jazdy.
  • Złożyć wniosek w wydziale komunikacji, lub Starostwie Powiatowym załączając powyższe dokumenty.

Badania lekarskie można wykonać u lekarza uprawnionego do badań kierowców Pana Jacka Pieńkowskiego, Warszawa Bemowo-Słoneczna szkoła Bemowo pok. 169 (I piętro)  ul. Zachodzącego Słońca 25, wjazdy od ul. Żołnierzy Wyklętych po uprzednim kontakcie telefonicznym nr 501 810 950, powołując się na ośrodek szkolenia kierowców Skorpion. Posiadając niezbędny profil kolejne kroki kierujemy do Ośrodka Szkolenia Kierowców "Skorpion" i w ten oto sposób stajemy się uczestnikami szkolenia.

Informacja dot. RODO

Administratorem danych osobowych jest OSK SKORPION Waldemar Czapliński, z siedzibą w Warszawie 03-473, przy ul. Brechta 12/83.
Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@autokursy.waw.pl, telefonicznie pod numerem +48 601 20 18 20 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy związanej z procesem szkolenia kandydatów na kierowców (art. 6 ust. 1 lit. a). Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych nr 2016/679). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest niezbędne do wykonywania usługi. Jeśli dane osobowe nie zostaną podane, usługa nie może być wykonana. Dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom – wyłącznie w sytuacji, gdy jest to związane z realizacją umowy.

Państwa dane będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawnych dotyczących prowadzenia Ośrodka Szkolenia Kierowców. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania lub prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez podany kontakt do Administratora.

Zobacz, kurs prawa jazdy na samochód

Kliknij i sprawdź szczegóły dot. kursu na kategorię B – samochód.

Więcej info o nauce jazdy Skorpion

Zobacz, dlaczego kursanci z Warszawy Białołęka – Tarchomin wybierają naszą szkołę.