Auto Szkoła SKORPION
Strumykowa 21
Warszawa, Białołęka, Tarchomin

+48 601 201 820
+48 501 354 280
biuro@autokursy.waw.pl

Jak uczymy

Wykłady

Program zajęć teoretycznych obejmuje pełen zakres zagadnień związanych z przepisami ruchu drogowego, techniką kierowania pojazdem, podstawowymi czynnościami kontrolnymi i kontrolno-obsługowymi oraz zasadami udzielania pierwszej pomocy (zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone są przez wykwalifikowanego ratownika medycznego).

Do dyspozycji szkolących się oddajemy w pełni wyposażoną w środki multimedialne salę wykładową. W szkoleniu wykorzystujemy profesjonalny program komputerowy, przedstawiający wszystkie zagadnienia określone programem szkolenia.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w:

Szkoła Podstawowa nr 366 (sala 135)
ul. Strumykowa 21 (Tarchomin)
Wtorek, środa,  w godz. 17:30 - 20:00

Praktyka

Szkolenia praktyczne w ramach kategorii B prowadzimy na samochodach HYUNDAI I20 takich jak w Warszawskich ośrodkach egzaminacyjnych, pięcio-drzwiowy o pojemności 1200ccm. Dzięki temu, zdobędziesz doświadczenie na pojazdach, które spotkasz podczas egzaminu.

Szkolenia praktyczne w ramach kategorii B automat prowadzimy na samochodach TOYOTA YARIS HYBRID.
Samochód z automatyczną skrzynią biegów podstawiamy na egzamin więc egzamin zdajesz na tym samym samochodzie, na którym realizujemy zajęcia praktyczne.

Szkolenia praktyczne w ramach kategorii A prowadzimy na motocyklach YAMAHA MT07 o mocy 55kW (75KM). Dla kategorii A1 zajęcia prowadzimy na motocyklach HONDA CBF125 i YAMAHA MT125. Natomiast szkolenie w kategorii A2 realizujemy na motocyklach YAMAHA MT07 o mocy 34kW (46KM)

W celu maksymalnego wykorzystania czasu przeznaczonego na szkolenie, instruktor podjeżdża po osobę szkoloną na wcześniej umówione miejsce, natomiast szkolenia na kategorię A, A1, A2 rozpoczynamy na placu manewrowym. Godziny jazd ustalane są indywidualnie z kursantami.

Plac manewrowy odpowiada standardom określonym w rozporządzeniu Ministra Transportu. Plac manewrowy jest oświetlony, co pozwala na prowadzenie zajęć również po zmroku. Zlokalizowany jest w Markach przy ul. Paderewskiego 1. Jest utwardzony, ogrodzony i położony w miejscu zapewniającym maksymalne bezpieczeństwo podczas szkolenia.

Szkolenia praktyczne odbywają się codziennie:

  • od poniedziałku do piątku: w okresie zimowym: 8 - 20; w pozostałym czasie: 7 - 22
  • w soboty: 8 - 16
  • w niedzielę - w zależności od potrzeb osób zainteresowanych

Szanowni Państwo, miłośnicy motocykli, trwa szkolenie na kategorię A, A1,A2. Zapraszamy chętnych.

Autoszkoła SKORPION: prawo jazdy Białołęka, prawo jazdy Tarchomin, prawo jazdy Marki
Strumykowa 21, Warszawa +48 501 354 280 +48 601 201 820 biuro@autokursy.waw.pl

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe, dostępne strony www